پدال - خلافی خودرو هوشمند

اپلیکیشن جامع استعلام خلافی خودرو همراه با قابلیت های بسیار کاربردی دیگر

دانلود

پرداخت آسان خلافی

به راحتی جرایم خودرو خود را پرداخت نمایید. در برنامه روش های پرداخت آسان از درگاه های شبکه شتاب و پرداخت USSD تعبیه شده است.

طراحی کاربر پسند

طراحی محیط برنامه و دیزاین صفحات به نحوی انجام شده که در عین زیبایی و کاربر پسند بودن، سهولت استفاده را برای کاربر فراهم می کند.

درباره اپلیکیشن

بدون نیاز به مراجعه به مراکز خدمات پلیس ۱۰+ ، خلافی خودرو و موتورسیکلت خود را استعلام کنید و به صورت آنلاین پرداخت نمایید. در این برنامه علاوه بر امکان استعلام میزان مبلغ کل جرایم خودرو ، زمان و محل تمامی تخلفات به صورت تفکیک شده درج گردیده و علت ثبت تخلف قابل رویت است. تصادفاتی که برای آنها کروکی ترسیم و در سیستم راهور ناجا ثبت شده باشد ، در برنامه قابل استعلام است؛ این قابلیت هنگام خرید خودروی کارکرده بسیار مفید خواهد بود و می توانید تصادفات خودروی مورد نظر را استعلام نمایید. با استفاده از قابلیت پلاک یاب می توانید با وارد کردن کد ایران و حرف پلاک از شهر صدور پلاک مطلع شوید و یا اینکه با انتخاب نام شهر لیست تمامی پلاک های آن شهر را مشاهده نمایید. همچنین در برنامه بخش استعلام قیمت خودرو داخلی و وارداتی تعبیه شده که با استفاده از آن می توانید در هر لحظه لیست قیمت بازار و قیمت کارخانۀ خودرو های داخلی و وارداتی را به تفکیک شرکت تولید کننده خودرو مشاهده نمایید.

آموزش پرداخت جرایم

ابتدا وارد بخش استعلام خلافی خودرو شوید. در این قسمت تاریخ آخرین به روزرسانی لیست جرایم سامانه راهور را مشاهده می نمایید.

شماره ۸ یا ۹ رقمی بارکد پشت کارت خودرو خود را در کادر مربوطه وارد نموده و دکمه استعلام خلافی را انتخاب نمایید.

10000

دانلود

5000

نصب فعال

300

نظرات ۵ ستاره

4.8

امتیاز کلی اپلیکیشن

تصاویر اپلیکیشن

در این قسمت می توانید تعدادی از اسکرین شات های برنامه را مشاهده نمایید

همین حالا نصب کنید

برای دانلود و نصب برنامه، مارکت مورد نظر را انتخاب کنید: